Informace o nás

Ahoj, jmenujeme se Jana a Vladimír Hanžlovi a bydlíme v Jižních Čechách. Náš příběh začal nenápadně asi před 13 lety, kdy nám jeden kamarád ukázal možnost, že jde dělat něco jinak, než jsme byli zvyklí. Byla to ukázka plánu MLM (multi level marketing, chcete-li síťový marketing). A jaké byli naše reakce? Vladimír byl docela nadšený ekologickými výrobky a možností vidět věci zase z jiného pohledu. Já, s vystudovaným ekonomickým směrem a zcela materiálním pohledem na svět, jsem na tom byla podstatně hůř. Jelikož jsem měla v hlavě ze školy to, že jakákoliv forma MLM je letadlo, byla jsem zásadně proti. Proč po mě ten kluk chce nějaké sny, cíle, co bych dělala kdyby peníze nebyly problém apod. Absolutně jsem nechápala. Zaujali mě na tom jediné dvě věci, šetrný přípravek na mytí nádobí (zmírnil se mi po něm exém na rukou) a pak knížky na téma osobního rozvoje. Občas jsem si nějakou knížku přečetla, několikrát jsme jeli společně na nějakou systémovou akci a objenávala jsem si již zmíněný produkt. Na lidi v tomto systému jsem se dívala hodně nedůvěřivě, řekla bych, že skoro jako na blázny. Vladimír byl trochu aktivnější, ale oba nás hlavně přitahoval osobní rozvoj. Delší dobu jsme zůstali na této úrovni,i bych řekla, že jsme se na delší dobu úplně distancovali. Jediné, co nám zůstalo, byla touha růst a vzdělávat se. Podvědomě jsme cítili, že chceme něco víc. Když jsme se v roce 2007 nastěhovali do našeho předělaného podkroví a měli vlastní domácnost, začali jsme řešit v čem prát, umývat nádobí apod. Vyzkoušela jsem hodně ekologických přípravků, ale žádný nesplňoval moje představy. Takže jsme se opět vrátili k výrobkům již ze zmíněného MLM a od té doby postupně zkoušíme různé výrobky, které jsou zde k dispozici. Postupně jsme se dostali do kontaktu i s jinými MLM systémy, odkud jsme si pro nás i naši práci vybrali další zajímavé produkty. Baví nás získávat nové informace a ty předávat dále.

Poté, co se nám narodily dvě skvělé děti Adélka a Martínek, chtěli jsme vědět ještě víc. Už jsme dávno zjistili, že ne všechno co se píše, je pravda a existují i jiné přístupy k životu, myšlení a k vlastnímu zdraví. Hodně mě zaujalo stravování a výběr potravin, proto jsme v roce 2013 absolvovala výživový kurz, který mi hodně rozšířil obzory. Plno věcí, které jsem se zde naučila, se dále snažím uplatňovat jak v rodinném, tak profesním životě. Následoval kurz reiki, který jsme si postupně udělali oba. Tím se nám hodně rozšířil pohled na různé souvislosti. A od roku 2014 jsme se také aktivně zapojili do kurzů systému Neurorestart. Začali jsme objevovat další zcela zásadní informace, pro náš další život. Oba jsme objevili bloky a křivdy, o kterých jsme neměli ani tušení. A tu pomyslnou cibuli loupeme stále dál a dál. Prošli jsme a procházíme oba stále transformací, kterou teď vnímáme jako nikdy nekončící proces. Pro mě osobně byl nejsilnější zážitek chůze po žhavém uhlí a tři přelomové živé akce, ale o tom se dočtete podrobněji v mém blogu. A Vladimír vám o svých pohledech napíše zajisté také svoje. V lednu jsem našla svojí vizi a v současné době jsem se stala team leadrem pro nově vzniklý Neurorestart Institut pro oblast Písku a okolí. Pochopila jsem, že už tu akci za mě fakt nikdo neudělá a musím jít dopředu sama. Otevřela jsem oči, zjistila jsem, že mám kolem sebe spoustu skvělých lidí a teď hurá do akce :-)

 

Možná si říkáte, že je to skvělé, že jsme se s Vladimírem našli a máme vše ideální. Ale za tím vším, stojí mraky práce, spousta aha momentů ale i stavy, kdy jsme uvažovali o tom, zda spolu být či ne. Ale vždy přišel ve správní čas někdo či něco a ukázal nám jak dál. A že stále má cenu jít tou společnou cestou. Dostali jsme hodně kopanců od sebe navzájem, od svého okolí, ale i od svých dětí, než jsme pochopili, že jsme na prvním místě a základem je mít rád sám sebe. A nikdo jiný, než my sami, nemá odpovědnost za náš život a to co se nám děje, je jen odrazem nás samotných. Proto víme, že když člověk opravdu chce a má ten správný cíl a to správné vedení, tak dokáže změnit hodně nejen na svém životě, ale i ve svým myšlenkách a přístupu k sobě samému a k svému okolí.

 

Máme Vás rádi a těšíme se na všechny, kteří nás chtějí poznat a popovídat si.

Děkujeme, děkujeme, děkujeme.......

 

 

 

Certifikát

Naši uživatelé

Všichni lidé, kteří chtějí proměnu.

Fotogalerie: O nás

Historie projektu

Internetový projekt byl spuštěn 12.8.2013 a budeme rádi, když nám s jeho vytvářením pomůžete! Náměty zasílejte na mail.